Subscribe to Zinmag Tribune
Subscribe to Zinmag Tribune
Subscribe to Zinmag Tribune by mail

 X-Network’te Başarılı Bir Sponsor Altında Olmanın Avantajı Nedir? X-Networker Pro Ekibi Ne Vaat Ediyor?1 ağustos itibarıyla panel açıldı ve Türkiye XNetwork ile tanıştı. Büyük bir projenin başlangıcına şahit olmak ve sistemin ilk üyelerinden olma fırsatınız bulunuyor. Biz tüm tecrübemiz ve kaynalarımızla ekibimizi daha da büyüterek herkesin kazanmasını sağlayacağız. Bu sebeple sizin çalışmalarınıza destek olması açısından güçlü bir sponsorun altından bu işe başlamak yeni başlayanlar için önemli bir ayrıntıdır. Çünkü ekibini hızlıca genişleten bir sponsorun bünyesinde pozisyon alarak, profesyonellernin çalışmalarından kazanç sağlayabilirsiniz. Sistemin otomatik olarak yeni üyeleri boş olan yerlere atadığını düşünürseniz şuanda bu sayfadan üye olan herkesin birbirinin altına dizildiğini anlayacaksınız. Kısacası bugün bu sayfadan kayıt olanlar, dün kayıt yaptıranların altına dizilir. Yani sisteme ne kadar önce girerseniz o kadar avantajlı konumda oluyorsunuz. ,
Elbette sadece bununla sınırlı değil. Bir üst sponsorumuz olan Musa Erdoğmuş’un güçlü reklam ve pazarlama tecrübesiyle birlikte ekleyeceği yeni kişilerde bu ağacın dalları olarak bizim ekibimizin altından devam ediyor. X-Network ağında üst kollarda yer edinmek istiyorsanız şimdiden bir üyelik açarak ilerde elde edemeyeceğiniz bir pozisyonun sahibi olabilirsiniz.

 
                                                                                                                                                                            

Network marketing sistemine yepyeni bir boyut kazandıran XNetwork’ün diğer network marketing ağlarından farkı nedir?


Sizlere ekip çalışması ile acemi ve profesyonellerin hep beraber para kazandığı 7 katmanlı bir sistemden bahsetseydim ne düşünürdünüz?  X-Network yeni başlayan acemilerin bile çok kolay bir şekilde para kazanacağı bir platform sunuyor. Çünkü sadece 1 kez üye olup 2alt üye oluşturarak tüm ekibin kazancına dahil olabilirsiniz. Nasıl mı?
 Bu yeni network marketing sistemin de alt üyelerinizi tek başınıza değil, sizi ekibine ekleyen sponsorlarınızın yardımı ile gerçekleştireceksiniz. Ekibin bir parçası olarak hep birlikte kazanacaksınız. Ekibin büyümesi tüm ekiptekilerin kazançlarını aynı oranda arttırır.

 

Bu ne anlama geliyor?

Siz bir kez üye olduktan sonra sadece 2 üye davet etmeniz durumunda bile bağlı olduğunuz sponsorun ve ekibin eklediği üyeler sizin altnıza dizilecektir. Bu sayede siz hiçbir şey yapmasanız da alt üyeleriniz oluşacak ve hem kendi üyelik ücretiniz bedavaya gelecek hemde para kazanacaksınız. Bu sebeple kimin sponsorluğunda olduğunuz önemli bir stratejidir.  Güçlü internet girişimcilerinin yanında olduğunuzda pastadan alacağınız dilim dahi büyük olacaktır. Biz Türkiyenin çekirdek ekibini oluşturuyoruz. Sizlerde böyle büyük bir projenin ilklerinden olmak istiyorsanız yazının devamını okuyun. İlerleyen bölümünde bunun nasıl olduğunu daha detaylıca anlatacağım. 

 

XNetwork Nedir? XNetwork hakkında bilmeniz gereken bazı özelliklerden ve önemli kazanç stratejilerinden bahsedeceğim fakat yeni duyanlar için ilk olarak XNetwork nedir ve üye olanlara nasıl hizmetler vaat ediyor kısaca değinelim.
X-Network Marketing, Xticaret satış ortaklığı ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. Xticaret ve diğer satış ortaklığı (affiliate marketing) ile satılan ürünlerinin etkili tanıtımı ve pazarlanmasına yönelik bir çalışma olduğunu söyleyebiliriz. Bu sisteme dahil olan üyeler sadece network marketing ile üye davet ederek değil, aynı zamanda satış ortaklığı proramına dahil olup, çeşitli eğitimlerle para kazanacaklardır. Bu platformun üyeleri , ürün ve hizmetlerin tanıtımını kolayca yapabilmek için ayrıca aşağıdaki hizmetlere de sahip olacaklardır.
• Satış ortaklığı bağlantıları hazır, özgün içeriklerle kendiliğinden otomatik güncellenecek hazır web site.
     ( Domain + Host + Kurulum + Güncellemeler + Teknik Destek )
• Ücretsiz reklam yapma yazılımı
• Toplu E-Posta gönderme yazılımı (E-Mail Marketing)
• Zamanla eklenecek yeni programlar
• Sadece üyelere sunulacak XClub avantajları
• X-Network satış ortaklığı ağına giriş
Hem Network Marketing Hem de Satış Ortaklığı Bir Arada..

Satış ortaklığında acemi ve profesyonelleri bir araya getiren bu sistem ile bir ekip oluşturulup herkesin para kazanabilmesi hedeflenmiştir. Bu yüzden Xticaret ürünlerinin tanıtım ve pazarlaması için ağ pazarlama yöntemine karar verilmiştir. Böylece her üyenin kazanç sağlaması için kendine sadece 2 alt üye oluşturması yeterli olacaktır. Bu şekilde sizi davet eden sponsorunuzun ve sponsorunuzun diğer üyelerinin davet ettiği kişilerden kazanç sağlayacaksınız.Sonuç olarak X-Networker Pro Xnetwork üyesi olduğunuzda;

Daima otomatik makaleler eklenecek, içinde sizin referans linklerinizin olacağı ürünler olan ve SEO ayarları hazır bir şekilde yapılmış olan bir web siteniz olacak..
Size ücretsiz sunulan bu web sitesinden kazanç sağlamanızı kolaylaştıracak yazılımlar verilecek..
XNetwork üyeliğini tanıtarak para kazanma fırsatınız olacak..
XClub avantajlarından faydalanma fırsatını bulacaksınız.X-Network Marketing’de Kazanç Sistemi Nasıl Olacak?

Altınıza 2 üye aldıktan sonra davet ettiğiniz üyeler bu 2 üyenin altına dizilecek. Elbette sadece sizin çalışmalarınız değil ana sponsorunuzun eklediği kişilerde sizin altınıza dizilecektir. Siz kazançlarınızı 5. ve 7. hattan sağlayacaksınız.
5. Hattaki üyelerinizden %40 kazanacaksınız (Vergiler düşünce yaklaşık 3 aylık 1424 TL)
7. Hattaki üyelerinizden ise %30 kazanacaksınız(Vergiler düşünce yaklaşık 3 aylık 4881 TL)
Toplamda 6300 TL Sabit geliriniz olacak.
5.hattınıza her 3 üye eklendiğinde kendi 3 aylık üyelik ücretiniz bedavaya gelecektir ve 3. Üyeden sonra eklenecek üyelerden kazanç elde etmeye devam edeceksiniz. 
Sistem ilk bakışta karışık gibi görünebilir fakat üyelik sonrasında size özel açılan panel sayesinde ne kadar kolay ve otomatik bir sistem olduğunu farkedeceksiniz. Aşağıdaki tabloya bir göz atın. Sistemin nasıl işlediğini anlayacaksınız.

 

Xnetwork’teki paranızı çekme..

5.hattan %40 ve 7.hattan %30 komisyon kazanacağınızı anlatmıştık. 5.hattınızdaki üye sayısı 8 kişiyi geçtiğinde paranız banka hesabınıza yatar.  Aynı şekilde 7.hattınızdaki üye sayısı 8 kişiyi geçtiğinde paranız banka hesabınıza yatacaktır.
7 katmanlık pozisyonunuz tamamen dolduğunda (254 kişi) artık otomatik olarak her 3 aylık periyotta 6,300 TL kazanç elde edeceksiniz. Bu üyeler sizin gibi devam ettikçe sürekli bu parayı kazanacaksınız. Eğer ekibinizdeki üye sayısında eksilme olursa siz veya sponsorunuz yada ekibinizin bir üyesi yeni üye ekleyerek kazancı yeniden sabitleyecektir.
Bana 6,300 TL yetmez diyen arkadaşlar 254 kişilik limiti doldurma esnasında aradaki katmanlara yine kendine ait pozisyonlar ekleyerek, kaç pozisyon eklediyse  kazancı o kadar katlanacaktır.  


Kısaca bazı XNetwork notları;

• Sistem temelde  2 koldan gelişir.
• Ekibin tüm üyeleri birbirini desteklemek zorundalar.
• Ekibiniz büyüdükten sonra üyeliğiniz büyük oranda otomatik güncellenir. Yani kendi üyeliğiniz için para ödemezsiniz.
• Aynı isim soyisimle birden fazla pozisyon alabilirsiniz. Bu şekilde 6,300 TL ile yetinmemiş, kazancınızı katlamış olacaksınız.

X-Network Marketing’in Avantajları Nelerdir?

İnternet üzerinden tanıtacağınız dijital ürünler olduğunu için yüksek komisyonlar kazanacaksınız. Bildiğiniz eski network marketing firmaları en fazla %30 civarında komisyon veriyorlar. Çünkü fiziksel ürünlerin kargolama, depolama ve çalışan gibi masrafları çoktur. Fakat Xnetwork ağında tanıtımını yapacağınız ürünler internet üzerinden satılan dijital ürünlerdir. Xnetwork bu sayede tanıttığınız her ürün için %50-%70 arasında komisyon kazandırıyor.

Videolu Eğitimler ve Web Seminerler…

X-Networker Pro XNetwork Marketing ağına üye olanlara satış ortaklığı, affiliate marketing ve internet girişimciliği konusunda ücretsiz videolu görsel eğitimler verilecektir. Ekibin üyeleri bu dersler sayesinde seo ve sosyal medya, blog yazarlığı konusunda profesyonel olacaktır. Bunu yanında aylık seminerlere ücretsiz katılarak etkileşim sağlayabileceksiniz.

Xnetwork’ün en büyük farklarından biri rekabet anlayışı.

Xnetwork ağına katılmak için hiç kimse şu andaki işini bırakmak zorunda değil. Aksine; Yaptığınız işi bu sayede daha iyi yapacaksınız. Ağa katılan üyelere hazır web siteleri veriliyor. Bu sitelerde isterseniz diğer network marketing firmasının tanıtımı veya başka satış ortaklığı ürünleri pazarlayabilirsiniz. Ayrıca bu firmalardan da kazanç sağlayabilirsiniz.  Yani;  Lyoness , FLP, Herbalife, Lorems, Biobellinda… her ne iş yapıyorsanız olun, Xnetwork marketing sayesinde o işinizi de geliştireceksiniz! Size verilen web site ile bir çok daldan para kazanacaksınız.
Başarılı web site kurulumu ve otomatik iş sunumu ile yüksek satış dönüşümü sağlayacaksınız!…
Xnetwork ağnın tanıtım sayfası çok başarılı reklamcılar tarafından hazırlandı. Bu sayede üye davet ederken bu ağın tanıtımını kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Size verilecek referans linki ile facebook, Twitter veya çeşitli forumlarda tanıtımlar yaparak çok kısa bir sürede hedeflediğiniz alt üye sayısına ulaşabilirsiniz.
• Üye adayı Xnetwork tanıtım sitesine gider.
• 1 dakikalık ön videoyu izler ve devamını izleyebilmek için sadece e-maili adresini girerek kayıt olur. Şifresi e-mail adresine gider..
• Artık sizin ekibinizde bekleyen üye olarak görünür.
• Sonra karşısına 7-8 dakikalık iş tanıtım videosu gelir.
• Bu video da işin tüm detayları anlatılmıştır.
• Kararını verdikten sonra tek yapması gereken ödeme yaparak üyeliğini aktifleştirmesidir.
• Eğer kararsızlık yaşayıp hemen aktifleştirmezse, kendisine her gün otomatik e-mailler gönderilecektir. Bu e-mailler ile neler kazanabilecekleri ve avantajlar vurgulanacaktır. Bu sayede 1 ay sonra bile üyeliğini aktifleştirse, ekibinizde yerini alacaktır.

 

 X-Network Marketing sosyal medyayı aktif bir şekilde kazanç makinesine çevirmenizi sağlıyor.

• Türkiye’de 35 milyon internet kullanıcısı var. Bu her 2 kişiden 1′inin internette vakit harcadığını gösterir. Bu internet kullanıcılarının kapısını çaldığınızda belki açmazlar fakat internetten gönderdiğiniz teklifleri  önemser ve değerlendirirler. XNetwork gücünü bu hiyerarşiden alıyor. Xnetwork’e üye davet etmeniz, Facebook veya Twitterda bağlantı paylaşmak kadar veya listenizdeki kişilere e-posta göndermek kadar basittir. Bundan sonrası zaten otomatik olarak gelişecektir. Bırakın insanları XNetwork kendisi ikna etsin.
İlerleyen günlerde sizlere XClub, XMarket’ten bahsedeceğim. Yeni gelişmeleri bu sayfanın altından takip edebilirsiniz.


 X-Networker Pro üyelerine özel ;


Ben zaman zaman nasıl para kazanacağınızı, nasıl kendinize daha fazla alt üyeler oluşturacağınızı anlatan bazı taktik ve stratejiler gödereceğim. Fakat bu anlatımları tek tek tüm üyelere gönderemem. Bu taktikleri ekipteki üyelere toplu olarak periyodik bir şekilde göndereceğim. Bu sebeple yukarıdaki bağlantıdan “EBRU KAYA” sponsorluğu altında kayıt olduktan sonra bana mail atarak İsim Soyisim ve mail adresi bilgilerinizi gönderin. Ayrıca ekibimizde gerek yurtdışından gerekse Türkiye’den dahil olan tecrübeli internet girişimcileri bulunmaktadır. Alanında başarılı ekip üyelerimiz, ekip ağacını hızla büyütüyor. Bu da elbette alt hatlarınızın daha hızlı dolmasınız sağlıyor. 
Tüm XNetwork üyelerine ürün ve hizmetlerin tanıtımını kolayca yapabilmeleri için hazır web sitesi verilecektir. ( Domain + Host + Kurulum + Güncellemeler + Teknik Destek ) bununla birlikte sitenize özgün tanıtım makaleleri sağlanacaktır. Bunlarla sınırlı değil. Aşağıda extraları, ayrıntıları ve sistemin nasıl işlediğini görebilirsiniz. Ayrıca XAkademi sayesinde hiçbir yerde bulamayacağınız eğitimleri alacaksınız.  
X-Networker Pro XNetwork ekibinde üst kollarda yer edinmek istiyorsanız burayaya tıklayarak sponsor bağlantıdan üyeliğinizi başlatabilirsiniz..
You can leave a response, or trackback from your own site.

My Blog List